Realizácia

Realizácia

Ponúkame komplexné riešenie celého okolia vášho domu na kľúč. Špecializujeme sa na tvorbu funkčne využiteľného exteriéru, kde kladieme dôraz na to, aby ste vašu záhradu vedeli maximálne využívať. Zákazníkom zabezpečujeme kompletný servis, od návrhu, stavebných prác, úpravu terénu až po výsadbu rastlín.  Postupujeme tak, aby jednotlivé práce na seba nadväzovali a realizácia tak trvala čo najkratšie. Doba trvania je závislá od veľkosti a náročnosti jednotlivých prvkov a samozrejme od počasia.

Čo ponúkame?

 • ÚPRAVA TERÉNU, ROZVOZ ZEMINY

Vyčistenie pozemku od nežiaducej vegetácie (postrek totálnym herbicídom). Terénne úpravy (modelácia terénu, navážka zeminy) robíme podľa projektovej dokumentácie a výškopisu, tým šetríme čas a nerobíme veci na dvakrát. Naším najväčším pomocníkom je AVANT 528, ktorý sa zmestí aj medzi úzke priestory.

 • POKLÁDKA ZÁMKOVEJ DLAŽBY

  Výkop zeminy, návoz štrkov, osadenie obrubníkov a uloženie dlažby je taktiež v našej réžii. Momentálnym trendom sú veľkoformátové betónové platne, ktoré používame prevažne so skrytými obrubníkmi.

 • AUTOMATICKÁ ZÁVLAHA

Dnes je už takmer neodmysliteľnou súčasťou každej záhrady. Montujeme certifikovanú značku HUNTER, používame 2 typy drážkovačov (malý do hĺbky 40 cm a veľký do hĺbky 100 cm).

 • DROBNÉ STAVBY (terasy, altánky, oplotenia)

  Zhotovujeme terasy, buď z drevených terasových dosiek alebo z drevoplastu. Zabezpečujeme rôzne typy altánkov, prístreškov a pletivové oplotenia s podhrabovými doskami.

 • OPORNÉ MÚRIKY

  Svahovité terény riešime opornými múrikmi z kameňa, svahovými tvárnicami alebo moderným gabionom – pletivový kôš vyplnený kamenivom.

 • OSVETLENIE

Ponúkame návrh, montáž, záručný a pozáručný servis osvetlenia záhrady. Vo vačšine používame úsporné nízkonapaťové LED svietidlá.

 •  JAZERÁ a VODNÉ PRVKY

Bez vody nie je život a určite patrí aj do záhrady. Vodný prvok je zaujímavý v každom ročnom období a na unavenú ľudskú myseľ posobí upokojujúco. Voda može byť v záhrade zastúpená v roznych podobách. Jazero, potočik, rybník či vodopád. Záleží len na štýle v akom je záhrada koncipovaná.

 •  BAZÉNY

  Zabezpečujeme zemné výkopové práce, betonáž základovej dosky, obvodovú betonáž, zasypanie rozvodov až po konečné úpravy povrchu okolia bazénu. V okolí bazénu môžno použiť dlažbu, drevoplatsové dosky či živicový kamienkový koberec.

 •  VÝSADBA RASTLÍN

  Výsadba rastlín je čerešničkou na torte po dokončení všetkých stavebných častí. Vyberáme overené druhy rastlín, vzrastlých stromov a kvitnúcich trvaliek. Následne sa záhony prekryjú textíliou (proti prerastaniu buriny) namulčujú kôrou alebo štrkom.

 • ZAKLADANIE TRÁVNIKA

  Na dôkladné rozrobenie zeminy nám slúži zakladač trávnika. Trávniky zakladáme dvojakým spôsobom, buď výsevom alebo pokládkou trávnatých kobercov. Pred založením odporúčame dôkladne postriekať totálnym herbicídom a položiť sieť proti krtom.

 • Cena realizácie

  Cena je vždy individuálna, snažíme sa prispôsobiť vašim finančným možnostiam a prianiam zákazníka.