Nádherné a extra odolné KORDES ruže_Záhradné centrum GAURA_Trenčín (3)

Nádherné a extra odolné KORDES ruže

7 jún, 2022

Ak túžite vo svojej záhradke pestovať ruže, no obávate sa starostlivosti o ne, exkluzívne záhradné ruže tejto svetoznámej značky vás určite nesklamú! Pestujú sa nielen v súkromných záhradách po celom svete, no pre svoju výnimočnú odolnosť sú Kordes ruže vysádzané aj do parkov či botanických záhrad.

Nádherné a extra odolné KORDES ruže

Kordes ruže boli vyšľachtené v Nemecku a pýšia sa najmä vysokou odolnosťou voči nepriaznivým poveternostným vplyvom, ale aj voči škodcom a chorobám. Starostlivosť o ne je teda minimálna, práve preto sú tieto ruže veľmi vhodné aj pre pestovateľov – začiatočníkov. Čerstvé rezané ruže vo váze vám vydržia taktiež veľmi dlho.

Nádherné a extra odolné KORDES ruže_Záhradné centrum GAURA_Trenčín (10)

Ruže si vďaka ich špecifickému šľachteniu môžete vybrať v rôznych výškach, farbách i štruktúrach. Mnohokveté, popínavé, veľkokveté, aromatické, záhonové, dvojfarebné alebo miniatúrne.

Množstvo kultivarov týchto jedinečných ruží nájdete aj v našom záhradníctve. Predávané sú v kontajnerových boxoch, čo zabezpečuje vysokú ochranu ich koreňov a zároveň možnosť výsadby kedykoľvek počas sezóny. Práve teraz však majú bohato nasadené puky a ak s ich výsadbou nebudete otáľať, už o pár dní vás potešia svojou eleganciou, žiarivými farbami a neodolateľnou vôňou!

Nadherne a extra odolne KORDES ruze Zahradne centrum GAURA Trencin 11 - Gaura Zahradné centrum Trečín

 

Nadherne a extra odolne KORDES ruze Zahradne centrum GAURA Trencin 4 - Gaura Zahradné centrum Trečín

 

Kordes ruže sú garanciou kvality, ktorú nájdete v našom Záhradnom centre Gaura pri Trenčíne. Všetky dôležité novinky a aktuality nájdete na webovej stránke www.gaura.sk v časti Domov – Novinky alebo tiež na sociálnych sieťach:

fb - Gaura Zahradné centrum Trečín GAURA záhradné centrum | Facebook
ig - Gaura Zahradné centrum Trečín Záhradné centrum GAURA (@gaura_zahradne_centrum) • Fotky a videá na Instagrame.

Sledujte nás aj na Facebooku