Vianoce klopú na dvere_Záhradné centrum Gaura_Trenčín (2)

Vianoce klopú na dvere

29 nov, 2023

Vianoce sa blížia a s nimi aj naša vianočná ponuka - adventné vence, aranžmány zo živej i umelej čečiny, vianočné postavičky, dekorácie, ozdoby na vianočný stromček a široký sortiment vianočného tovaru v rôznych farbách, z ktorého si vyberie určite každý.

Vianoce klopú na dvere

Vianočný čas sa každým dňom blíži, o čom svedčí aj fakt, že už sme v adventnom období. Ak ste si ešte nestihli zadovážiť adventný veniec, určite navštívte naše Záhradné centrum Gaura v Trenčianskom Jastrabí, kde si určite vyberiete z veľkého množstva farieb i tvarov.

Vianoce klopu na dvere Zahradne centrum Gaura Trencin 3 - Gaura Zahradné centrum Trečín

 

Široký sortiment vianočného tovaru

Okrem vencov na vás čakajú prekrásne vianočné aranžmány, a to z umelej i živej čečiny, široká škála dekorácií, vianočných postavičiek i trblietavých ozdôb na vianočný stromček.

Vianoce klopu na dvere Zahradne centrum Gaura Trencin 1 - Gaura Zahradné centrum Trečín

 

Nenechávajte si nákup na poslednú chvíľu či tesne pred Vianocami. Už teraz máte možnosť vybrať si tie najkrajšie vianočné dekorácie, vytvoriť tak prekrásnu vianočnú atmosféru u vás doma a tešiť sa z nej dlhší čas. A to bez zhonu a naháňania, pekne v pokoji a s úsmevom na tvári užívajúc si vianočné pesničky a prechádzku po našom „vyštrnganom“ záhradníctve :).

Najnovší vianočný tovar, ako aj široký výber celoročných rastlín na vás čaká v našom Záhradnom centre Gaura pri Trenčíne. Všetky dôležité novinky a aktuality nájdete na webovej stránke www.gaura.sk v časti Domov – Novinky alebo tiež na sociálnych sieťach:

fb - Gaura Zahradné centrum Trečín GAURA záhradné centrum | Facebook
ig - Gaura Zahradné centrum Trečín Záhradné centrum GAURA (@gaura_zahradne_centrum) • Fotky a videá na Instagrame.

9.12.2023 pripravujeme vianočnú akciu – VIANOCE V GAURE – viac info sa dozviete na sociálnych sieťach i v Novinkách na webe.