O nás

o nás

Ponúkame originálne a kreatívne riešenie ako vylepšiť váš životný priestor. Uplatňujeme princípy záhradnej architektúry, čistý dizajn a jednoduché línie. Rešpektujeme vaše požiadavky o vzhľade budúcej záhrady, rešpektujeme architektúru domu a dané prostredie. Radi diskutujeme a hľadáme to najoptimálnejšie riešenie. Naším cieľom je vytvoriť nielen atraktívnu, ale hlavne funkčnú a využiteľnú záhradu pre všetkých členov rodiny. Vytvoríme záhradu založenú odborne, s cieľom minimalizovať údržbu. Ponúkame pohľad záhradného architekta s inšpiratívnymi myšlienkami a praktickými riešeniami.

prečo pracovať práve s nami

01

Využite služby záhradného architekta.

Ponúkame nevšedné moderné riešenia založené na princípoch záhradného dizajnu a vašich požiadavkách. Nechajte sa inšpirovať, využite naše znalosti a spolu vytvoríme ideálne miesto na relax.

02

Ušetrite čas a starosti.

Zabezpečíme kompletnú realizáciu záhrady. Od terénnych úprav, cez závlahu, pokládku trávnika. Dovoz vzrastlých stromov, kôry alebo štrku. Zaobstaráme záhradné doplnky a dekorácie.

03

Vieme, čo vaša záhrada potrebuje.

Poskytujeme komplexnú profesionálnu starostlivosť pri zakladaní a údržbe záhrady. Vieme, aké sú potreby rastlín. Máme dlhoročnú prax v oblasti záhradníctva. Údržbu prevádzame šetrne a ekologicky.

náš tím

  • Mgr. Marek Šúň

    Hlavný realizátor sadových úprav, ktorý dovedie prácu k najvyššej spokojnosti zákazníka. Často…

  • Ing. Ivana Šúňová

    Záhradná a krajinná architektka. Vytvára štýlové záhrady, ktoré dokážu majitelia plnohodnotne využívať.…

doma môžete bývať, v záhrade od nás môžete žiť

Tešíme sa na spoločnú cestu za záhradou vašich snov.

referencie