O čom vy snívate,
my vytvoríme.

We are Most Garden
Care Company

We are Most Garden
Care Company

Aj na malom priestore vieme vymyslieť veľké veci.

Trust The Grounds Guys professionals to take care of your
commercial or residential grounds

Originálna záhrada
Efektívne riešenia

We are Most Garden
Care Company

We are Most Garden
Care Company

Doma môžete bývať, v záhrade od nás môžete žiť.

Simply dummy text of the printing and typesetting industry
em Ipsum has been the idustry's standard.

Čo ponúkame?

Môžete sa na nás spoľahnúť.

Ponúkame komplexné riešenie celého okolia vášho domu na kľúč. Špecializujeme sa na tvorbu funkčne využiteľného exteriéru, kde kladieme dôraz na to, aby ste vašu záhradu vedeli maximálne využívať. Zákazníkom zabezpečujeme kompletný servis, od návrhu, stavebných prác, úpravu terénu až po výsadbu rastlín.  Postupujeme tak, aby jednotlivé práce na seba nadväzovali a realizácia tak trvala čo najkratšie. Doba trvania je závislá od veľkosti a náročnosti jednotlivých prvkov a samozrejme od počasia.

Zabezpečujeme celkovú realizáciu exteriéru, od úpravy terénu až po špecifické požiadavky zákazníkov. Na čom sa dohodneme, to platí.

Čo ponúka naša firma?

POKLÁDKA ZÁMKOVEJ DLAŽBY

Výkop zeminy, návoz štrkov, osadenie obrubníkov a uloženie dlažby je taktiež v našej réžii. Momentálnym trendom sú veľkoformátové betónové platne, ktoré používame prevažne so skrytými obrubníkmi.

ÚPRAVA TERÉNU, ROZVOZ ZEMINY

Vyčistenie pozemku od nežiaducej vegetácie (postrek totálnym herbicídom). Terénne úpravy (modelácia terénu, navážka zeminy) robíme podľa projektovej dokumentácie a výškopisu, tým šetríme čas a nerobíme veci na dvakrát. Medzi našich pomocníkov patrí AVANT 528, ktorý sa zmestí aj medzi úzke priestory a taktiež traktorbáger JCB3.

AUTOMATICKÁ ZÁVLAHA

Dnes je už takmer neodmysliteľnou súčasťou každej záhrady. Montujeme certifikovanú značku HUNTER, používame 2 typy drážkovačov (malý do hĺbky 40 cm a veľký do hĺbky 100 cm).

DROBNÉ STAVBY (terasy, altánky, oplotenia)

Zhotovujeme terasy, buď z drevených terasových dosiek alebo z drevoplastu. Zabezpečujeme rôzne typy altánkov, prístreškov a pletivové oplotenia s podhrabovými doskami.

OPORNÉ MÚRIKY

Svahovité terény riešime opornými múrikmi z kameňa, svahovými tvárnicami alebo moderným gabionom – pletivový kôš vyplnený kamenivom.

JAZERÁ a VODNÉ PRVKY

Bez vody nie je život a určite patrí aj do záhrady. Vodný prvok je zaujímavý v každom ročnom období a na unavenú ľudskú myseľ posobí upokojujúco. Voda može byť v záhrade zastúpená v roznych podobách. Jazero, potočik, rybník či vodopád. Záleží len na štýle v akom je záhrada koncipovaná.

BAZÉNY

Zabezpečujeme zemné výkopové práce, betonáž základovej dosky, obvodovú betonáž, zasypanie rozvodov až po konečné úpravy povrchu okolia bazénu. V okolí bazénu možno použiť dlažbu, drevoplatsové dosky či živicový kamienkový koberec.

ZAKLADANIE TRÁVNIKA

  • Na dôkladné rozrobenie zeminy nám slúži zakladač trávnika. Trávniky zakladáme dvojakým spôsobom, buď výsevom alebo pokládkou trávnatých kobercov. Pred založením odporúčame dôkladne postriekať totálnym herbicídom a položiť sieť proti krtom.

VÝSADBA RASTLÍN

Výsadba rastlín je čerešničkou na torte po dokončení všetkých stavebných častí. Vyberáme overené druhy rastlín, vzrastlých stromov a kvitnúcich trvaliek. Následne sa záhony prekryjú textíliou (proti prerastaniu buriny) namulčujú kôrou alebo štrkom.

Pre realizáciu záhrad, volajte na: +421 944 210 409

X