Vzorková plocha

Neviete si vybrať dlažbu a oplotenie podľa katalógu?

Máme riešenie!

Pripravili sme pre vás Vzorkovú plochu dlažieb a oplotení od výrobcu CITY STONE DESIGN v našom záhradnom centre v Trenčianskom Jastrabí. Na ploche uvidíte rôzne odtiene a veľkosti dlažieb, možnosti opracovania hrán.

Vzorková plocha je prístupná počas otváracích hodín záhradného centra. Katalóg produktov si môžete vyzdvihnúť pri pokladni.

Na základe vášho výberu dlažby vypracujeme cenovú ponuku, dlažbu objednáme, dodáme a v prípade potreby aj zrealizujeme.

Ak sa neviete rozhodnúť, ako rozmiestniť jednotlivé chodníky a spevnené plochy, ponúkame možnosť vypracovať 3D projekt a vizualizácie, kde zhmotníme vašu predstavu.

Viac sa dozviete v sekcii Projekty.

CITY STONE DESIGN je slovenský výrobca betónovej dlažby a betónových plotových prvkov

Položili pevné základy dizajnu betónových výrobkov, ktoré spĺňajú mimoriadne nároky na kvalitu, estetiku a harmóniu. Moderné trendy v tomto odvetví rýchlo napredujú a pri inovatívnych riešeniach sú ich inšpiráciou práve želania a predstavy zákazníkov.

Vďaka tomu rozvíjajú kultúru vonkajšieho priestoru nielen u vás doma, ale aj na verejných priestranstvách,  plotových prvkoch, ktoré sú na trhu obľúbené viac ako dve desaťročia.

Navštívte ich web a presvedčte sa!

Navrhnite si plot s aplikáciou CITYSTONEDESIGN

 

Mobilná aplikácia spoločnosti CITY STONE DESIGN s.r.o. ponúka jedinečnú funkciu modelovania plotových systémov, pomocou ktorej si môžete vyskladať plot a porovnať si ho s vaším domom priamo na mieste.

Vďaka tejto aplikácii získate lepšiu predstavu o tom, aký typ a farba plotového systému sa najviac hodia k vašej fasáde a k ostatným prvkom vášho domu.

Viac sa dozviete na tejto stránke

Hľadáte kvalitnú bránu za prijateľnú sumu?

Tak potom odporúčame KAMI-Brány +421 905 936 490

Na trhu pôsobia od roku 1998. Zaoberajú sa zákazkovou výrobou brán, plotov, balkónov, prístreškov, schodov, zábradlí a iných zámočníckych či kováčskych výrobkov.

Trendom posledných rokov sú lamelové brány a oplotenia. Veľkou výhodou týchto lamiel je, že všetky lamely sú samostatne vymeniteľné a  v porovnaní s hliníkom extrémne pevné.

kami brany oplotenia ploty kovane lamelove
Z

BEZ KORÓZIE A ÚDRŽBY

Každý náš výrobok, ktorý je situovaný do exteriéru má dve povrchové úpravy. Ako prvé je žiarové zinkovanie – celý výrobok sa namáča do roztaveného zinku pri teplote 450 stupňov Celzia. Ako druhá sa elektrostaticky nanáša prášková farba. Na takto ošetrené výrobky poskytujeme záruku na koróziu 10 rokov.

Z

VIZUALIZÁCIA PLÁNU

Vizualizácie sú nástrojom pre vizuálnu kontrolu a lepšiu predstavu zákazníka. Vďaka moderným grafickým programom vytvárame modely navrhovaných brán, plotov, prístreškov, ktoré následne vložíme do reálnych fotografií pozemku zákazníka.

Z

POHONY A MOTORIZÁCIE BRÁN

Na naše brány montujeme aj elektrické pohony. V ponuke máme posuvné, krídlové a podzemné motory na všetky typy brán.