BIO zeleninové priesady priamo u nás! (1)

BIO zeleninové priesady priamo u nás!

21 apr, 2022

Zeleninové priesady, známe aj ako PLANTA, nesmú chýbať v žiadnej domácej záhradke. Široký sortiment prvotriednej zeleniny a byliniek od spoľahlivých regionálnych pestovateľov nájdete priamo v našom záhradnom centre.

Zeleninové priesady – „PLANTA“ v aktuálnej ponuke!

Zeleninové priesady sú každoročne jedny z najvyhľadávanejších úžitkových rastlín v našom záhradníctve. Aj tento rok sme stavili na overených regionálnych pestovateľov zo Slovenska, ktorí zaručia kvalitu a bohatú úrodu

Aktuálne (do vypredania zásob) nájdete v našej ponuke rôzne odrody paradajok a paprík, ako aj karfiol, zeler, hokkaido, baklažán, cuketu, šalát, kaleráb, uhorky, červený i žltý melón.

BIO zeleninove priesady priamo u nas 2 - Gaura Zahradné centrum Trečín

Spomedzi byliniek u nás nájdete bazalku zelenú i fialovú, ligurček (vegeta), citrónovú trávu, majorán a mnoho ďalších. Ponuku priesad priebežne dopĺňame o ďalšie druhy.

BIO zeleninove priesady priamo u nas 1 - Gaura Zahradné centrum Trečín

Pre milovníkov čili papričiek máme v ponuke aj tzv. taliansku plantu, a teda hneď niekoľko druhov týchto pálivých dobrôt. Nájdete u nás obľúbené odrody ako napríklad Tabasco, Jalapeno, Habanero, Trinidad, Naga Morich, ako aj najštipľavejšie odrody na svete Moruga Scorpion či Carolina Reaper, ktorá je dokonca zapísaná v Guinessovej knihe rekordov! 🙂 

BIO zeleninove priesady priamo u nas 3 - Gaura Zahradné centrum Trečín

 

Všetky dôležité novinky a aktuality z nášho záhradníctva nájdete na webovej stránke Záhradné centrum GAURA Trenčín v časti Domov – Novinky alebo tiež na sociálnych sieťach:

fb - Gaura Zahradné centrum Trečín GAURA záhradné centrum | Facebook
ig - Gaura Zahradné centrum Trečín Záhradné centrum GAURA (@gaura_zahradne_centrum) • Fotky a videá na Instagrame.

Sledujte nás aj na Facebooku