Drobné ovocie GAURA

Drobné ovocie v GAURE!

22 feb, 2024

Drobné ovocie je ideálnym kandidátom pre každú záhradu. Jeho výhody sú v podobe výživnej hodnoty, chutnosti, estetického prínosu a ľahkej starostlivosti. O ich dostupnosti sa informujte telefonicky 0944 800 120.

Drobné ovocie v GAURE!

 

Drobné ovocie je skvelou voľbou pre každého začínajúceho záhradníka, ktorý chce pestovať chutné ovocie vo svojom záhradke. Medzi najobľúbenejšie druhy drobného ovocia patria jahody, maliny, čučoriedky, černice a ostružiny. Spísali sme vám niekoľko výhod pestovania drobného ovocia a prečo určite stoja za vyskúšanie.

Hello Spring Desktop Wallpaper 3 - Gaura Zahradné centrum Trečín

 

Výživná hodnota: Drobné ovocie je bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty, čo ho robí výbornou voľbou pre zdravú stravu. Obsahuje tiež vlákninu, ktorá je dôležitá pre správnu funkciu tráviaceho systému.

 

Chuť: Drobné ovocie má intenzívnu a osviežujúcu chuť, ktorá je pre mnohých veľmi príjemná. Čerstvo zozbierané plody majú často oveľa lepšiu chuť ako tie kupované v obchode.

 

Estetika záhrady: Okrem svojej chuťovej hodnoty pridáva drobné ovocie aj vizuálny zážitok do záhrady. Krásne farby a tvary plodov môžu záhradu ozvláštniť a doplniť jej vzhľad.

 

Pestovanie v nádobách: Mnoho druhov drobného ovocia je možné úspešne pestovať aj v nádobách, čo je skvelá alternatíva pre tých, ktorí nemajú k dispozícii veľkú záhradu. To znamená, že aj tí s obmedzeným priestorom môžu pestovať svoje vlastné čerstvé ovocie.

 

Ľahká starostlivosť: Väčšina druhov drobného ovocia je relatívne nenáročná na starostlivosť. Stačí im dostatok slnečného svetla, primeraná zálievka a občasné hnojenie a záhradník sa môže tešiť z bohatej úrody.

 

Skvelé pre deti: Drobné ovocie je skvelou voľbou pre deti, pretože si môžu vychutnať sladkú chuť čerstvo zozbieraných plodov priamo z kríkov. To môže podnietiť ich záujem o zdravú výživu a záhradníctvo.

 

Prinášame vám prehľadné tabuľky odrôd jednotlivých druhov, ktoré mávame k dispozícii. POZOR! Nie všetky sú aktuálne skladom, niektoré ešte len naskladníme v marci 2024, preto sa o vami vybranej odrody informujte na tel. čísle 0944 800 120. Ďakujeme 😉

drobné ovocie

drobné ovocie

2 - Gaura Zahradné centrum Trečín 3 - Gaura Zahradné centrum Trečín 4 - Gaura Zahradné centrum Trečín 5 - Gaura Zahradné centrum Trečín 6 - Gaura Zahradné centrum Trečín 7 - Gaura Zahradné centrum Trečín 8 - Gaura Zahradné centrum Trečín 9 - Gaura Zahradné centrum Trečín 10 - Gaura Zahradné centrum Trečín 11 - Gaura Zahradné centrum Trečín 12 - Gaura Zahradné centrum Trečín 13 - Gaura Zahradné centrum Trečín 14 - Gaura Zahradné centrum Trečín 15 - Gaura Zahradné centrum Trečín 16 - Gaura Zahradné centrum Trečín 17 - Gaura Zahradné centrum Trečín 18 - Gaura Zahradné centrum Trečín 19 - Gaura Zahradné centrum Trečín 20 - Gaura Zahradné centrum Trečín 21 - Gaura Zahradné centrum Trečín 22 - Gaura Zahradné centrum Trečín 23 - Gaura Zahradné centrum Trečín 24 - Gaura Zahradné centrum Trečín

 

 

Dôležité novinky a aktuality z nášho záhradníctva nájdete na webovej stránke Záhradné centrum GAURA Trenčín v časti Domov – Novinky alebo tiež na sociálnych sieťach:

fb - Gaura Zahradné centrum Trečín GAURA záhradné centrum | Facebook
ig - Gaura Zahradné centrum Trečín Záhradné centrum GAURA (@gaura_zahradne_centrum) • Fotky a videá na Instagrame.