Novinky v jesennom sortimente_Záhradné centrum Gaura_Trenčín (1)

Novinky v jesennom sortimente

9 sep, 2022

Najnovší jesenný tovar v rôznych farebných odtieňoch - chryzantémy, okrasné kapusty, gaulthérie, pernettye, fialky známe ako sirôtky či macošky, starčeky, vresy a vresovce a mnohé ďalšie novinky už na vás čakajú v Záhradnom centre GAURA v Trenčianskom Jastrabí.

Novinky v jesennom sortimente

Mnohí odborníci považujú jeseň za najlepšie obdobie na výsadbu. Okrasné i úžitkové rastliny, stromy, kríky, dreviny či trvalky – to všetko má momentálne výborné predpoklady na dobré zakorenenie a následne v jarnom období prosperujúci rast.

Novinky v jesennom sortimente Zahradne centrum Gaura Trencin 4 - Gaura Zahradné centrum Trečín

 

V našej predajni v Trenčianskom Jastrabí sme aktuálne naskladnili rozmanité druhy obľúbených rastlín, ako napr. chryzantémy, okrasné kapusty, gaulthérie, pernettye, fialky (sirôtky/macošky), starčekov a mnoho ďalších. V jesennom období sú tiež veľmi vyhľadávané vresy a vresovce, ktoré na vás čakajú v rôznych farbách a veľkostiach.

Novinky v jesennom sortimente Zahradne centrum Gaura Trencin 2 - Gaura Zahradné centrum Trečín

 

Okrem širokej škály rastlín sú stále v ponuke aj rôzne druhy substrátov s výberom ktorých vám ochotne pomôže náš milý personál.

Nezmeškajte možnosť vybrať si tie najkrajšie rastliny a vytvoriť tak prekrásne jesenné kompozície zdobiace vašu záhradku či kuchynský stôl :).

Najnovší jesenný tovar, ako aj široký výber celoročných rastlín na vás čaká v našom Záhradnom centre Gaura pri Trenčíne. Všetky dôležité novinky a aktuality nájdete na webovej stránke www.gaura.sk v časti Domov – Novinky alebo tiež na sociálnych sieťach:

fb - Gaura Zahradné centrum Trečín GAURA záhradné centrum | Facebook
ig - Gaura Zahradné centrum Trečín Záhradné centrum GAURA (@gaura_zahradne_centrum) • Fotky a videá na Instagrame.