Gaura jar 2024

Sezóna 2024 otvorená!

28 feb, 2024

Milí priatelia, sezóna 2024 je tu! Nový tovar je už na ceste k nám. V priebehu marca postupne naskladníme väčšinu rastlinného tovaru. Otvorené máme tradične, PONDELOK - SOBOTA 8:00 - 17:00 h a v NEDEĽU zatvorené.

Obsah článku

Sezóna 2024 otvorená!

Milí priatelia, otvorenie sezóny 2023 je tu! Nový tovar je už na ceste k nám. V priebehu marca postupne naskladníme väčšinu rastlinného tovaru.

Záhradné centrum Gaura je OTVORENÉ tradične:
PONDELOK – SOBOTA 8:00 – 17:00 h a v NEDEĽU zatvorené.

Naše záhradné centrum sa každý rok usilujeme posúvať vpred. Neustálym rozširovaním sortimentu na ploche viac ako 4000 m2 patríme medzi najväčšie záhradníctva v okolí Trenčína. V tomto roku Vám prinesieme množstvo NOVINIEK.

 

Nový sortiment i poradenský servis

Okrem bohatého nového sortimentu okrasných drevín, kvetov, ovocných stromov a krov ponúkame mnoho záhradníckych doplnkov, substrátov, ako aj aktuálny sezónny tovar. Kompletný záhradnícky sortiment prirodzene dopĺňa odborný poradenský servis s osobným prístupom, vďaka ktorému sa Vaše predstavy a sny hravo stanú skutočnosťou.

Ak by ste mali záujem o projekt záhrady, píšte mail na gaura@gaura.sk.

Záhradné centrum GAURA pri Trenčianskom Jastrabí sa už teší na Vašu návštevu.

Gaura záhrané centrum - logo čierne

 

Gaura záhradné centrum Trenčín

 

Všetky dôležité novinky a aktuality, ako aj informácie o najnovšom tovare nájdete na webovej stránke www.gaura.sk v časti Domov – Novinky alebo tiež na sociálnych sieťach:

fb - Gaura Zahradné centrum Trečín GAURA záhradné centrum | Facebook
ig - Gaura Zahradné centrum Trečín Záhradné centrum GAURA (@gaura_zahradne_centrum) • Fotky a videá na Instagrame.