PÁTRACIA HRA pre deti v Gaure_Záhradné centrum GAURA_Trenčín (2)

PÁTRACIA HRA pre deti v Gaure

12 okt, 2022

Zapoj sa do detskej pátracej hry priamo v našom Záhradnom centre GAURA v Trenčianskom Jastrabí! Nájdi 4 stanovištia s prekvapením, vyrieš zadané úlohy a na konci získaš skvelú odmenu! Pátracia hra pre deti je prístupná kedykoľvek od mája 2023 (počas otváracích hodín).

PÁTRACIA HRA pre deti v Gaure

Pozbieraj všetky nálepky, nalep ich do hracieho plánu a získaj odmenu!

Základné informácie

  • Štart a cieľ: Hra začína aj končí pri pokladni v Záhradnom centre Gaura.
  • Potrebný čas: 15 – 20 minút
  • Čo potrebuješ k hre? Nájdi pri pokladni stojan s označením Pátracia hra pre deti v Gaure, vezmi si odtiaľ Plán hry alebo si ho už vopred stiahni z našej webovej stránky (dolu pod článkom) a prines ho so sebou.
  • Pre koho je hra určená? Zúčastniť sa môžu deti školského i predškolského veku (aj s pomocou dospelákov).

 

Patracia hra v Gaure A4 - Gaura Zahradné centrum Trečín

 

Ako prebieha Pátracia hra v Gaure?

1. Prečítaj si prvú úlohu, ktorú nájdeš na svojom hracom pláne. Správne vyriešená úloha ťa zavedie na určité miesto – stanovište. Choď k nemu a v jeho blízkosti nájdeš truhličku s odmenou za vyriešenú úlohu. Otvor ju, vezmi si 1 nálepku a nalep do svojho Plánu hry na vyznačené miesto.

2. Vyrieš novú úlohu, ktorá ťa (okrem odmeny) čaká na mieste, kam si prišiel. Odpoveď ťa zavedie k ďalšiemu stanovišťu, kde budeš pokračovať rovnako ako pri 1. úlohe. Nezabudni si pri každom stanovišti vziať z truhličky nálepku a nalepiť ju do svojho hracieho plánu.

3. Keď budeš mať vyriešené všetky 4 úlohy a nalepené všetky 4 nálepky, vznikne z nich slovo. Aké? Tu je pomôcka: Pomenúva to najdôležitejšie, bez čoho by naše záhradníctvo nemohlo fungovať.

4. Vyplnený hrací plán odovzdaj pri pokladni. Ak si nalepil správne slovo, znamená to, že si splnil všetky úlohy a zaslúžiš si sľúbenú odmenu!

 

Plán hry na stiahnutie: PLÁN HRY_Pátracia hra pre deti v Gaure

 

Všetky dôležité novinky a aktuality nájdete na webovej stránke www.gaura.sk v časti Domov – Novinky alebo tiež na sociálnych sieťach:

fb - Gaura Zahradné centrum Trečín GAURA záhradné centrum | Facebook
ig - Gaura Zahradné centrum Trečín Záhradné centrum GAURA (@gaura_zahradne_centrum) • Fotky a videá na Instagrame.